KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10471419
*
nr 1047 1419
Lisa Larsson-Sundling
(f. 1956), Sverige
Etsning, Lisa Larsson-Sundling (f. 1956), 'Sockerkaka', 179/240, motivet: 20x16
Lisa Larsson-Sundling, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 augusti 2016
kl 18:43:22
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
30/7 12:33:29
1
Vinnande bud
31/7 21:26:59
2
150 kr
31/7 21:26:59
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Lisa Larsson-Sundling
Lisa Larsson-Sundling, svensk bildkonstnär född 1956.
Läs mer om Lisa Larsson-Sundling
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik lisa larsson-sundling svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8290 Etsningar
2 st, Mas-Olle, yttermått inklusive ram: 27x33-30x..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:37
-
8361 Färgetsning
Ulla-Monica Lindberg (f. 1923), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:04
-
1007 Färgetsning
Zao Wou-Ki (f. 1921), Signerad, numrerad 189/200, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:12
*
Lisa Larsson-Sundling
Lisa Larsson-Sundling, svensk bildkonstnär född 1956.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Lisa Larsson-Sundling
nr 1047 1419
Lisa Larsson-Sundling
(f. 1956), Sverige
Etsning, Lisa Larsson-Sundling (f. 1956), 'Sockerkaka', 179/240, motivet: 20x16
Lisa Larsson-Sundling, svensk bildkonstnär född 1956.
| Utrop: | 400 kr |
|---|---|
| Såld: | 200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 1 augusti 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 30/7 12:33:29 | 1 | Vinnande bud |
| 31/7 21:26:59 | 2 | 150 kr |
| 31/7 21:26:59 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Lisa Larsson-Sundling
Lisa Larsson-Sundling, svensk bildkonstnär född 1956.Läs mer om Lisa Larsson-Sundling
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik lisa larsson-sundling svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8290 Etsningar
2 st, Mas-Olle, yttermått inklusive ram: 27x33-30x..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:37 -
8361 Färgetsning
Ulla-Monica Lindberg (f. 1923), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:04 -
1007 Färgetsning
Zao Wou-Ki (f. 1921), Signerad, numrerad 189/200, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:12



